Apie mus

Uždaroji akcinė bendrovė „Rudholmas“ įsteigta 1997m. ir priklauso įmonių grupei RUDHOLM GROUP su centru Švedijoje, Boras mieste. Šią grupę apima įmonės, esančios Švedijoje, Baltijos šalyse, Didžiojoje Britanijoje, Ukrainoje, Rumunijoje, Hong Konge, Vietname, o taip pat atstovai Olandijoje, Italijoje, Portugalijoje, Suomijoje, Turkijoje ir Šri Lankoje.

Pagrindinė UAB „Rudholmas“ veikla – didmeninė prekyba siuvimo pramonės priedais. Atstovaudami įvairius Europos gamintojus ir bendradarbiaudami su Lietuvos įmonėmis, tiekiančiomis siuvimo pramonės priedus, jų produkcija aprūpiname per 300 klientų Lietuvoje ir užsienyje.

Kita mūsų veiklos sritis – siuvimo priedų gamyba. Gaminame įvairias klijines perforuotas juostas, klasikinius siūtinius pajuosmenis, įstrižo pjovimo juostas, kantavimo juosteles ir k.t., taip pat įstrižai pervyniojame audinius.

Turėdami daugiau nei penkiolikos metų patirtį siuvimo priedų prekyboje ir gamyboje, galime Jums pasiūlyti platų siuvimo priedų asortimentą – nuo siuvimo siūlų, klijinių įdėklų bei įvairių audinių iki pakabų ir gaminių pakavimo medžiagų.

 

RH logo grey